ТОП-5 найпоширеніших запитань, які вас зацікавлять

Друзі, у вас виникає багато запитань стосовно наших послуг, та як, взагалі, це відбувається.

Давайте прояснимо всі незрозумілості! Сьогодні начальник регіонального сервісногоцентру ГСЦ МВС в Одеській області Михайло Козловський відповість на ТОП-5 найпоширеніших запитань, які вас цікавлять!

Тож, почнемо!

1. ЯК В НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС ОТРИМАТИ ПОСЛУГУ В СЕРВІСНИХ ЦЕНТРАХ МВС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ?

«Надання послуг здійснюється тільки за попереднім особистим записом, якийможливий на 2 тижні вперед:

Запис громадян в електронну чергу до територіальних сервісних центрів МВС № 5141 м. Одеса. № 5152 м. Одеса проводиться через функціонал на сайті ГСЦ МВС

https://equeue.hsc.gov.ua/#/login

у разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис громадян для обслуговування в територіальних сервісних центрах МВС №5142 м. Одеса, №5143, м. Білгород- Дністровський, №5144 м. Ізмаїл, №5145 м. Арциз, №5146 м. Роздільна, ТСЦ №5147 смт. Доброслав, №5148 м. Березівка, №5149 м. Подільськ, №5150 м. Чорноморськ, №5151 м. Болград, №5153 м. Одеса, №5154 м.Одеса проводиться за номерами телефонів регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській області (048) 753 18 94 та (048) 753 18 87

2.ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ПРО НЕСУДИМІСТЬ ТА ЯК ШВИДКО ВОНА БУДЕ ГОТОВА?

«Перше, що потрібно знати — це те, що її можна замовити у декілька способів: звернувшись безпосередньо до будь-якого сервісного центру МВС чи замовити її онлайн через сайт МВС або Головного сервісного центру МВС за допомогою КЕП чи Bank ID. Перевірки та формування довідок про відсутність судимостей здійснюють працівники Департаменту інформатизаціїМВС. Максимальний термін видачі довідки про несудимість — ЗО календарних днів з дня надходження запиту, але зазвичай вона готова раніше цього строку».

3.ЗАКІНЧУЄТЬСЯ СТРОК ДІЇ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ. ВИДАНОГО НА 2 РОКИ, ЩО РОБИТИ?    

«Тут все дуже просто. Наприклад, сьогодні останній день дії посвідчення , то вже завтра Ви можете його обміняти у будь-якому з центрів (за умови, що цей день є робочим у сервісному центрі та за умови вчинення особою протягом двох років з дня видачі посвідчення водія не більше 2 адміністративних порушень ПДР). Обміняти можна і за допомогою «Електронного кабінету водія» на сайті Головного сервісного центру МВС та забрати його у тому сервісному центрі, яке вказували при заповнені заявки. Вся детальна інформація з цього питання є на нашому сайті.»

4. ЧИ МОЖНА ЗАБРАТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ ЗАМІСТЬ ІНШОЇ ОСОБИ?

«НЕ можна! Документ отримує ТІЛЬКИ замовник під особистий підпис.»

5. ЩО РОБИТИ ВЛАСНИКУ, ЯКЩО НА ЙОГО ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ НАКЛАДЕНО АРЕШТ?

«Спочатку сплатити штраф, підтвердження сплати надіслати до виконавчої служби. Далі до сервісного центру МВС надійде постанова про зняття арешту і лише після цього можна перереєструвати транспортний засіб.»

Наразі форма комунікації з громадянами — різноманітна!

Прості меседжі допомагають спілкуванню з клієнтами сервісних центрів МВС Одещини на період карантину!

Від телефонного консультування, смс-повідомленпя або коментаря на офіційній сторінці в Фейсбуці та електронного звернення на скриньку сервісних центрів ГСЦ МВС в Одеській області до спілкування на сервісах Google.

Корисна і своєчасно надана інформація — запорука якісного сервісу!

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області.

30.09.2020

Новости по теме

Добавить комментарий