Мрії не працюють, доки не працюєш ти

Назва цієї статті є гаслом життя молодої людини, яка вже досягла чимало. Мова про Ігоря Васильковського, який на позачергових виборах  йде у Верховну Раду України по мажоритарному округу №139 під прапорами партії «Слуга Народу» чинного Президента Володимира Зеленського.

  • Ця виборча кампанія, мабуть, найкоротша в історії України, тому, як то кажуть, з місця в кар’єр: навіщо Ви – успішний бізнесмен йдете в Парламент? І чому саме зараз?

В мене ніколи не було амбіцій політика, досі я вважав це брудною справою і не вірив, що зубожіння народу, розвал підприємств та інфраструктури, а також втечу молоді з України можна зупинити. Але приклад звичайного хлопця з Кривого Рогу, який волею величезної кількості людей став Президентом, мене надихнув. Я теж йому повірив. А ще зрозумів, що не тільки я, але й переважна більшість українців вже не може жити по-старому. Цей шанс налагодити життя в країні не можна втрачати. Він може виявитися останнім. Це відповідь, чому зараз. А навіщо?… Наша сім’я має потужний бізнес – виробництво будівельних матеріалів, є декілька підприємств, які приносять прибуток. Я нікуди не хочу їхати, мені гарно вдома. Але в мене зростає донька, вона здобуде освіту в Україні, як і я, але потім, якщо не буде ніяких перспектив, може захотіти поїхати звідси. Я хочу, щоб вона залишилася. Тому зроблю для цього все можливе.

  • А чому Ви вважаєте, що зможете стати достойним представником величезного округу в Парламенті?

Тому що в мене є досвід управління великим підприємством, люди в нас отримують достойну зарплатню,  деякі працюють десятки років. А ще в нас робота побудована таким чином, що наші споживачі знають: якщо купівля і розрахунок матеріалів, наприклад, на будівництво будинку проводилися у нас, то їм вистачить усього до єдиного цвяху чи кілограму цементу. Якщо ні, відповідь однозначна: або виконроб краде, або він не фахівець. Саме за таким принципом треба збудувати систему управління в країні. Бо підприємство – це країна у мініатюрі. Якщо є нарікання, щось не спрацьовує, визнач слабку ланку та вилучи її, заміни на надійну. Оскільки мова йде не про ланцюг, а людей, зрозуміло, що звільнених це змусить навчатися та удосконалюватися, а решту – приймати вже зважені рішення і відповідати за їх наслідки. Іншого не дано. А ще я маю досвід залучення інвестицій у різноманітні проекти, які вже з успіхом реалізовані.  Для цього я впровадив краудфандингову платформу «NA-STARTE», люди довірили нам вже 12 мільйонів власних грошей. Ну і зрештою, мені 34 роки, кому як не мені будувати нове життя в країні?

  • Які проєкти Ви маєте намір реалізувати в 139 окрузі?

Ми об’їхали весь округ. Проблеми волають: нема робочих місць, а у людей грошей; нема доріг, є приклади, коли діточки по пів року не ходять до школи; біля моря мешканці не можуть відпочивати, бо «тимчасові споруди» вкопані майже біля води, а туристи не приїздять, бо немає інфраструктури; навколо поля пшениці, а хліб везуть з Одеси; суцільні недобудови шкіл, медичних установ та дитсадків. Ось все це, об’єднавшись з колегами з інших регіонів, бо там все теж саме, я й маю намір докорінно змінити. Звісно, не за один день, бо проблеми накопичувалися десятиріччями, але розробимо прозору дорожню карту, зрозумілу кожній людині і крок за кроком будемо по ній йти. І звітувати виборцям, як йдуть справи, на що пішли їхні гроші.

  • Але деякі проєкти, наприклад, берегоукріплення прибережної зони, щоб приїздили туристи, коштують дуже багато..

Так, це дорого, але можливо. Звісно, якщо не використовувати технології минулого сторіччя. Це неякісно та безглуздо. Хоча саме це зазвичай пропонують закостенілі у своїх кріслах чиновники та розробники проєктів.  Наприклад, наше підприємство впровадило унікальну технологію, за якою швидко, майже на необмежений за термінами експлуатації час, можна укріпити берег. А ціна буде просто вдвічі менша. Це не реклама підприємства, це факт. І таких прикладів у країні безліч. Нас змушують жити у минулому, а світ зараз дуже відкритий для новітніх технологій, тільки бери та користуйся. Треба тільки повірити в себе, зрозуміти, що ти не один та об’єднатися для розбудови нової України. Зробимо їх разом.

P.S. Якщо ви готові йти разом з командою «Слуга Народу» Володимира Зеленського, прошу бути дуже уважними, коли будете ставити галочку у бюлетені. Там є мої однофамільці, але не однодумці.  Мене звуть Ігор Ігорович Васильковський.

Новости по теме

Добавить комментарий