Украинской армии сегодня исполняется 25 лет

Сегодня украинская армия отмечает годовщину Вооруженных Сил Украины. Праздник был учрежден Верховной Радой Украины в 1993 году.

В честь праздника по всей стране прошли торжественные мероприятия. В Одессе память погибших военных почтили на Аллее Славы, возложив цветы к памятнику Неизвестному матросу.

Всех нынешних военнослужащих поздравили первые лица государства, мэрия и сельсоветы. Всех военных Лиманского района поздравил и председатель райгосадминистрации Д. А. Наталуха. На сайте райсовета размещено его обращение к армейцам:

«Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України! У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни – це всенародне свято. Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави. Саме на Вас лежить виконання надзвичайно відповідальної місії — захист рубежів нашої країни, її національних та конституційних інтересів, забезпечення безпеки всіх громадян України.  У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов`язку, гідно та віддано служите українському народу. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

Прийміть слова щирої вдячності за Ваш нелегкий труд! Від усього серця бажаю всім ветеранам, всім теперішнім і майбутнім захисникам Вітчизни та їх сім’ям миру, здоров’я, добра та злагоди! Зі святом!»

Новости по теме

Добавить комментарий