Чим корисна кава з куркумою: відповідь лікарів

Багато хто любить пити каву з ранку, щоб прокинутися, але цей напій може допомогти схуднути.

Кава допомагає взбадьоритися під час важкого робочого дня. У кожного є свої переваги щодо того, як пити цей напій. На жаль, попри те, що рафінований цукор є, мабуть, найпопулярнішою добавкою, його надлишок в каві може призвести до серйозних наслідків для здоров’я.

Є кілька смачних спецій, які можна додати до ранкової кави, які не тільки зроблять напій смачнішим, але й допоможуть схуднути. Серед них – куркума.

Хоча багато експертів скажуть вам, що звичайна чорна кава – це найздоровіший варіант, особливо якщо ви прагнете схуднути, деякі спеції можуть принести фантастичну користь. Куркума – один з кращих варіантів, завдяки своїм протизапальним властивостям, а також можливості прискорити обмін речовин. Експерт Шері Бергер, RDN, доктор Гретхен Сан-Мігель, доктор медичних наук, і дієтолог Ненсі Лін пояснили, чому варто додати цю спецію в свою кружку, щоб отримати плоский живіт.

Швидше за все, куркума – не перша спеція, яка спаде на думку в той момент, коли ви будете насолоджуватися ранковою кавою, особливо якщо подобається солодке. Завдяки своєму унікальному аромату вона найчастіше зустрічається в таких затишних стравах, як супи і каррі. Однак ця знаменита жовта спеція чудова в каві – вона також має неймовірні переваги для здоров’я, здатні творити чудеса для вашого організму.

Куркума містить неймовірну кількість антиоксидантів, які відіграють найважливішу роль для загального стану здоров’я і забезпечує схуднення.

“Антиоксидантні властивості куркуми допомагають знизити резистентність до інсуліну, рівень цукру в крові, рівень холестерину та інші метаболічні стани, які виникають при ожирінні”, – пояснює Сан-Мігель.

Багато корисних властивостей куркуми обумовлені одним активним з’єднанням – куркуміном, який сприяє зниженню ваги, прискорюючи метаболізм і борючись із запаленням.

“У куркумі міститься ключова сполука – куркумін, яка, згідно з низкою досліджень, сприяє зменшенню об’єму талії, індексу маси тіла і маси тіла”, – розповідає Бергер

Лін підтверджує це: “Спеції, що містять куркумін, мають термогенний ефект на організм і змушують його виробляти більше тепла, тим самим спалюючи більше калорій.”

Якщо ви віддаєте перевагу чомусь солодшому, то кориця – ще одна чудова спеція, яка може принести неймовірну користь, в тому числі прискорення метаболізму.

Новини на цю тему