28 вересня відбудеться прем’єра фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА».

28 вересня 2023 року, до Дня захисників і захисниць України, у всіх кінотеатрах «Планета Кіно» відбудеться прем’єра фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА».

Створили кінострічку про захисників України, відомих як «Вовкулаки» або «Воїни ночі», українські незалежні режисерки та авторки Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко.

Вовкулаки захоплюють кожного своїм магнетизмом, закликаючи: «Бути кращими за самих себе, постійно треба перевершувати самих себе». Володіти своїм розумом, тілом, зброєю, вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі й колективі, знищувати ворога – це мистецтво професії Воїнів Сил спеціальних операцій.

Фільм волає про те, що українці вже переживали таку жорстоку агресію і геноцид з боку росії. Йдеться про історичний дискурс намагань радянської влади репресивними методами знищити українську мову, культуру, інтелігенцію та знищення українців Голодомором. Глядач бачить методи і способи знищення українців російськими окупантами в XX і XXI століттях. Це історія війни і також історія людства.
У стрічці «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» дуже багато моря, один із головних героїв фільму одесит, бойові плавці 73-го Морського центру спеціальних операцій – перлина фільму.

Кіно створювалося 3 роки і є результатом цивільно-військового співробітництва українських кіномисткинь із командуванням, командирами бойових підрозділів та Воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Кожен кадр, кожне слово і дія у цьому кіно є справжнім репортажним неповторним моментом. Голоси та обличчя героїв фільму замасковані. Екранізовану багатокомпонентну операцію «Вовк» озвучили військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ.

Фільм створений незалежними авторами і режисерами за підтримки справжніх українців та українських компаній, без державної підтримки. У фільмі увічнені Воїни ССО ЗСУ, які поклали свої життя за Волю і Незалежність України.

Новини на цю тему