Сервісними центрами МВС Одещини виявлено авто, яке розшукує Інтерпол та підроблене посвідчення водія

В Єдиний облік національної поліції на Одещині потрапили факти, виявлені співробітниками сервісних центрів МВС.

У сервісному центрі МВС № 5152 міста Одеси, під час першої реєстрації Honda Accord, яка була придбана за кордоном, встановлено, що автівка викрадена в Німеччині вісім років тому. Автомобіль привабив покупця чудовим станом та дуже низькою ціною, тож він не міг втриматись, щоб не придбати його. Однак, думки про те, щоб додатково перевірити авто навіть не спало.

До сервісного центру МВС № 5143 міста Білгород-Дністровський звернувся 27-річний чоловік для заміни посвідчення водія, виданого вперше. При перевірці Єдиним державним реєстром МВС було встановлено, що посвідчення водія вказаної серії видано на іншу людину, на рік пізніше. Чоловік в мережі інтернет придбав, у невстановлених осіб, посвідчення водія на своє ім’я з відкритими категоріями (А, В) не пройшовши встановлену процедуру отримання водійського посвідчення.

Наразі цими справами займаються правоохоронці, а даний транспортний засіб, викрадений за кордоном та посвідчення з ймовірними ознаками підробки вилучені.

Ці два випадки є різними за деталями, однак вони однакові у тому, що легковажність при купівлі користованого авто обійшлась «щасливим» власникам втратою коштів та чималої кількості нервових клітин.

У зв’язку з випадками шахрайства, керівництво регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській області переконливо звертається до громадян, при необхідності отримання послуг в сервісних центрах МВС звертатись виключно до співробітників потрібного вам ТСЦ. Ні в якому разі не передавайте документи і гроші незнайомим особам, які пропонують своє посередництво при оформленні транспортного засобу, складанні іспитів «за прискореною програмою» або з інших питань пов’язаних з наданням сервісних послуг сервісними центрами МВС.
Не гайте часу, перевіряйте авто за допомогою онлайн-сервісу “Перевірка документів” https://opendata.hsc.gov.ua/

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області.

 

 

Новини на цю тему

Leave a Comment