Що потрібно знати автовласникам, які планують змінити колір автівки

Плануєте змінити колір свого автомобіля або нанести плівку —  пам’ятайте, що такі дизайнерські рішення  вимагають обов’язкової  перереєстрації   оновленого транспортного засобу у  сервісному центрі МВС впродовж 10 днів.

Автовласник або довірена особа може звернутися до будь-якого зручного сервісного центру МВС, незалежно від місця проживання або реєстрації. При собі варто мати  паспорт,  ідентифікаційний номер,
доручення на уповноважену особу (за необхідності) та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Зазначимо, що від початку року сервісними центрами МВС Одещини у зв’язку зі зміною кольору було перереєстровано 150 транспортнихі засобів, а минулоріч –266.

Власникам залізних коней варто пам’ятати, що при реєстрації автомобіля є лише 11 основних кольорів, без уточнень щодо відтінків: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, оранжевий, жовтий, білий, коричневий, сірий. Це дає автовласникам право не здійснювати перереєстрацію своєї автівки, якщо навіть було суттєво змінено відтінок без зміни основного кольору.

У випадку, якщо на автомобіль нанесено два і більше кольорів, основним вказується колір його нижньої частини. Тобто дах, капот і багажник можна перефарбувати будь-який вподобаний колір загальною площею не більше 50%. В іншому випадку колір авто зазначається, як комбінований.

 

Новини на цю тему

Leave a Comment