У 2021 році сервісні центри МВС Одещини здійснили найбільшу кількість реєстраційних операцій за останні 6 років

 

Сервісні центри МВС Одещини надали майже 340 тисяч послуг у 2021 році. Це дало можливістьпоповнити місцеві бюджети більше ніж 31 мільйонгривень

Це кошти, сплачені громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних засобів, видачу посвідчень водія та інші адміністративні послуги сервісної служби МВС.

За платні номерні знаки, які замовили громадяни за власним бажанням, сервісні  центри МВС нашого регіону заробили майже 24 мільйони гривень, які були спрямовані на утримання підрозділів МВС.

153170 – таку кількість транспортних засобів зареєстрували/перереєстрували у сервісних центрах МВС в Одеській області за 2021 рік.  Зазначимо, що це найбільша кількість здійснених реєстраційних операцій за останні 6 років. Найбільше залізних «коней» реєстрували та перереєстровували минулого року  у вересні  – 15333 транспортних засобів, а от найменше  — у січні,  лише 7091.

Посвідчення водія отримали 67 630 громадян, з них  понад 5 тисяч громадян отримали посвідчення після втрати чи викрадення, понад 40 тисяч громадян обміняли свої посвідчення, а понад 1000  відвідувачів забажали мати міжнародне посвідчення водія.

Також ми  підрахували скільки нових водіїв з’явилося на дорогах Одещини. За 2021 рік на дороги нашого регіону виїхало майже 22 тисячі водіїв-початківців, які вперше отримали водійські посвідчення. При цьому відсоток складення іспитів з першого разу склав 66%.
За словами начальника Регіонального сервісногоцентру ГСЦ МВС в Одеській області Михайла Козловського, – «Ми не можемо дозволити собівипускати на дороги людей, які не мають достатньоуміння для безпечної їзди. Іспити приймаються відповідально, а омріяні посвідчення водія отримують лише ті, хто добре орієнтується в ПДР та впевнено почувають себе за кермом на проїжджій частині». 

За словами керівника Регіонального сервісного центру МВС Одещини, майже 27 тисяч клієнтів, безплатно отримали довідки щодо несудимості.

«Це одна з найбільш доступних послуг. Ця довідкапотрібна для оформлення на роботу, отриманнявізи для виїзду за кордон, участі в тендері, усиновлення, встановлення опіки, оформленнягромадянства, вступу до територіальної оборони», – зазначив Михайло Козловський.

Відтепер довідку про несудимість можна оформитиза кілька кліків у застосунку «Дія».

«Курс на диджиталізацію це пріоритет. Онлайн-послуги витісняють паперовий формат, що значноспрощує надання адмінпослуг», – підкреслив начальник РСЦ.

Тепер у декілька кліків ви можете поширититехпаспорт у застосунку з будь-якою людиною, у якої встановлена «Дія». Таким чином особи, з якими ви ділитесь QR кодом, стають належнимикористувачами й мають право на користуваннявашим авто та нестимуть відповідальність за порушення ПДР.

«Найбільш поширена ситуація, користуютьсяавтомобілем декілька осіб. Відтепер можна не передавати технічний паспорт, а через “Діюскористатися відповідною послугою. Але, коли виділитеся техпаспортом з кимось, то маєтепопередити, що і штрафи будуть отримувати в тому числі і за вас», – підкреслив Михайло Козловський.

Належний користувачце фізична особа, яка на законних підставах користується транспортнимзасобом, що їй не належить.

Вже зараз пропонуємо цілий ряд онлайн-сервісівдля економії вашого часу, які розміщені на нашому сайті  https://hsc.gov.ua/onlajn-servisu/

Наприклад, за допомогою модернізованогофункціонала перевірки посвідчення водія як громадяни, так і правоохоронні органи можутьвстановити, чи не є документ підробкою.

Ще один онлайн-інструмент сервісних центрів — калькулятор вартості, що допомагає розрахуватиорієнтовну вартість послуги з реєстрації(перереєстрації) транспортного засобу. Тут такожможна дізнатися про податки, збори та в якомурозмірі вони сплачуються у кожному конкретному випадку.

Крім того, доступний сервіс перевірки наявностіномерних знаків, яким раніше можна булоскористатися лише в інфо боксах. З йогодопомогою можна дізнатися, до якого самесервісного центру МВС необхідно записатися, щобзакріпити за авто номерний знак. Раніше такуонлайн-перевірку здійснювали лише для номерів з комбінацією цифр, що віднесена до категорії«платних», а зараз – для номерів з будь-якоюкомбінацією.

Окремі вкладки на нашому сайтіhttp://ods.hsc.gov.ua/ дають можливість перевіритисвідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та свідоцтво про підготовку водіїв, що перевозятьнебезпечні вантажі.

 Нагадуємо послуги надаються за принципом екстериторіальності, тобто незалежно від місцяпроживання клієнта.

Переконанні, що 2022 рік буде не менш насиченийта продуктивний.

 

РСЦ ГСЦ МВС в Одеській області.

За платні номерні знаки, які замовили громадяни за власним бажанням, сервісні  центри МВС нашого регіону заробили майже 24 мільйони гривень, які спрямовані на утримання підрозділів МВС.

Новини на цю тему

Leave a Comment