Денис Монастирський під час зустрічі з послами країн «Великої сімки» назвав п’ять основних напрямків розвитку системи МВС

Збільшення довіри населення до правоохоронців, створення безпечногосередовища, покращення технічногозабезпечення, цифровізація та розвитоксервісів і залучення МВС до антикорупційноїреформице ключові напрямки подальшогорозвитку Міністерства внутрішніх справ. 

Про це очільник правоохоронного відомстваДенис Монастирський розповів під час зустрічі з послами країн G7.

«Міністерство внутрішніх справ зосередить своїзусилля на п’яти напрямках роботи. Щостосується збільшення довіри населення, то акцентуємо увагу на наступних проєктахполіцейський офіцер громади, боді-камери для всього особового складу патрульної поліції, контроль за дотриманням прав людини «СustodyRecords», безпечне дитинство та протидіядомашньому насильству»,  — сказав Денис Монастирський.

Він пояснив, що напрямок зі створеннябезпечного середовища стосуватиметьсябезпеки на дорогах, роботи автомобілів«Фантом», Системи аеромедичного простору, створення європейського хаба пожежноїбезпеки та роботи добровільних пожежнихдружин. Велику увагу МВС також зосереджує на оновленні матеріально-технічної бази.

«Наступні декілька років маємо за амбітну мету суттєво удосконалити та оновити забезпеченнянаших підрозділів. У 2021-2023 роках має бути повністю обладнаний інтелектуальний кордон зРосією, Білоруссю та Молдовою. Реформуваннята удосконалення потребує Морська охорона. Наразі модернізуються пости технічногоспостереження на узбережжі Азовського та Чорного морів. Розпочато процедуру закупівлі 2 комплектів стаціонарних радіолокаційнихкомплексів висвітлення надводної обстановки», — сказав очільник правоохоронного відомства.

Денис Монастирський наголосив, що МВС маєстійку тенденцію спрощення процедур наданняпослуг сервісними центрами. На черзі подальшамінімізація людського фактору в прийняттірішень та максимальна цифровізація послуг.

Міністр  внутрішніх справ зазначив, що одним з ключових принципів діяльності нової команди є викорінення корупції в системі міністерства.

«Ми впроваджуємо інструменти, які здатнівиявляти, нейтралізувати та усувати причини і умови, що сприяють корупційним проявам, посилити внутрішній контроль, запобігативиникненню конфлікту інтересів», — додав Денис Монастирський.

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області.

 

 

Новини на цю тему

Leave a Comment