Діджиталізація тут і зараз: навчання водіїв – онлайн, доставка посвідчення водія – додому

15 вересня, під час засідання Кабінету міністрівУкраїни було внесено зміни до деяких постанов.

«Мова йде про забезпечення права на дистанційну форму навчання щодо підготовкиводіїв за допомогою єдиної інформаційноїсистеми МВС. Та щодо можливості отриманнячерез електронний кабінет водія посвідченняводія з використанням засобів поштовогозв’язку», – зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Найближчим часом, здійснивши обмін або замінупосвідчення водія онлайн, громадяни за бажанням зможуть отримати його за допомогоюнаціонального оператора поштового зв’язку абокур’єром. Послуга буде реалізована за допомогою Електронного кабінету водія та застосунку Дія. Такі нововведення мінімізуютьконтакти з іншими людьми і тому є найбезпечнішим способом отриманнядокументів в період пандемії, а також значнозаощадять час витрачений на відвідуваннясервісних центрів МВС. Проєкт реалізується у співробітництві з Міністерством цифровоїтрансформації та ДП “Інфотех”.

Також з’явиться можливість здійснюватитеоретичну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв онлайн. Акредитований заклад, що планує навчатидистанційно, під час реєстрації списку навчальної групи в Єдиному державному реєстріМВС, має проінформувати про цетериторіальний сервісний центр МВС. Дистанційне навчання з теоретичної підготовкиводіїв буде здійснюватися для груп у складі не більше 10 осіб. У разі тимчасового припиненнядії сертифікату про акредитацію навчальногозакладу – онлайн-навчання призупиняється. Онлайн-навчання буде впроваджено протягом 6-ти місяців з дати набрання чинності постанови.

Зміни торкнулися і постанови, що регламентуєвартість адміністративних послуг. Тепер ціна за послугу з реєстрації, перереєстрації для транспортних засобів усіх категорій становитимеєдину ціну – 200 грн, а послуга з відповідальногозберігання номерних знаків – 9 грн за добу.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.

Регіональний сервісній центр ГСЦ МВС в Одеській області.

 

Новини на цю тему

Leave a Comment