До вересня школи мають бути готові для навчання офлайн

Місцева влада має до вересня завершити підготовку шкіл для забезпечення офлайн-навчання, зокрема, обладнати сховища.

Про готовність навчальних закладів на початок навчального року в Telegram написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

– Від місцевої влади ми очікуємо, що всі роботи завершаться до початку навчального року, який має стартувати 1 вересня в очному режимі. У тих сферах, де це категорично неможливо, застосовуватиметься змішана система навчання, — написав Шмигаль.

Він також зазначив, що безпека дітей є ключовим пріоритетом під час підготовки освітніх закладів до навчального року. Правильно облаштовані сховища з вентиляцією, обігрівом, відповідними можливостями проводити навчання у разі потреби — це речі, які вимагають від громад та керівників обласних військових адміністрацій.

Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки рекомендує навчання по змінах за нестачі у шкільних укриттях місць для всіх учасників освітнього процесу. Також рекомендується цілу низку предметів перевести в онлайн формат.

Нагадаємо, раніше у МОН назвали відповідальних за безпеку освітнього процесу. Під час сигналу тривоги всім учням та вчителям потрібно буде організовано пройти в укриття та залишатися там до відбою тривоги.

Новости по теме

Добавить комментарий