Команда сервісних центрів МВС Одещини долучилися до акції «»Іграшка за сміливість»

Усі ми хоча б на мить мріємо побачити диво! Взимку його чекають саме від святого Миколая. Що цей чарівник із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків прилетить на золотих санях. Нелегкий, звичайно, для нього вибір – приємності чи різочка, але Миколай добрий.

У рамках партнерства із Благодійним фондом “Бджілка” команда сервісних центрів МВС Одещини долучилися до акції «»Іграшка за сміливість» та здійснили дитячі мрії.

У переддень Святкування Дня Святого Миколая та напередодні Нового Року співробітники Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській області зібрали багато іграшок, книг та ігор для розвитку логіки для важкохворих дітей в обласну лікарню.

Діти, які проходять лікування у відділенні онкогематології, щохвилини відчувають страх, біль, дискомфорт, коли їм здійснюють різного роду маніпуляції. Щоб хоч якось їх відвернути й порадувати, у відділенні встановлено бокс, в якому після маніпуляції дитина може вибрати вподобану іграшку.

Проєкт «Іграшка за сміливість» існує з 2011 року http://pchelka.ua/action/igrushka-za-smelost та будь-який який бажає  могти підтримати цей проєкт.

Це очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості та любові до людей навколо.

Новости по теме

Добавить комментарий