Не гайте часу, перевіряйте авто за допомогою Е-Кабінету водія

Продовжуємо ділитись історіями, які, сподіваємось, допоможуть вам не втрапити у халепу!

До вашої уваги випадки, які трапились в перші днівересня у сервісних  центрах МВС  міста Одеса.

Під час першої реєстрації Toyota Land Cruiser, щобуло придбане за кордоном, працівниками в сервісному центрі МВС 5152  встановлено, що авто було викрадено у Болгарії два роки тому. Автомобіль привабив власника чудовим станом та дуже низькою ціною.

З цього ж приводу,  до сервісного центру  МВС 5141 звернулися  особи для реєстрації«євроластівок».  Люди мали  намір зареєструватиMERCEDES-BENZ C 270 CDI та BMW 330D  на підставі митних декларацій. Фахівцямивстановлено, що бланки свідоцтв про реєстраціютранспортних засобів республік Латвія та Литвисвоїми характеристиками не відповідаютьвстановленому зразку аналогічним бланкам  свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу, якіперебувають в офіційному обігу республік Латвіята Литви.

В цьому ж в сервісному центрі під час переоформлення на нового власника CHEVROLET AVEO експерти, при ретельному огляді авто, виявили, що номерні знаки кузова підроблені, а ріквиготовлення та номер двигуна не відповідаютьзазначеним записам.

Того ж дня під час перереєстрації FIAT DUCATO, в сервісному центрі МВС 5141, встановлено, що авто є в Банку даних викрадених транспортних засобів«Інтерпол», а при перереєстрації в зв’язку втратоюсвідоцтва про реєстрацію вантажного авто виявлено чоловіка, який знаходиться у розшуку.

Наразі цими справами займаються правоохоронці, а дані транспортні засоби вилучені на штраф майданчик.

Ці випадки є різними за деталями, однак вони однакові у тому, що легковажність при купівлібувшого у користуванні авто обійшлась«щасливим» власникам втратою коштів та чималоїкількості нервових клітин.

Купуючи вживане авто завжди наполягайте на офіційній перереєстрації у сервісному центрі МВС, це вбереже вас від подібних ситуацій.

Не гайте часу, перевіряйте авто за допомогою Е-Кабінету водія, у розділі «Перевірка ТЗ» https://e-driver.hsc.gov.ua/

РСЦ ГСЦ МВС в Одеській області

 

Новости по теме

Добавить комментарий