Шеринг документів: функціонал від Дії, доступний клієнтам сервісних центрів МВС

Сервісні центри МВС продовжують працюватинад впровадженням інноваційних сервісів для забезпечення комфорту громадян під час отримання адміністративних послуг.

Спільно з Міністерством цифрової трансформаціїУкраїни запроваджено новий функціоналшеринг документів. Відтепер відвідувачісервісних центрів МВС під час замовлення та отримання адміністративних послуг можутьпред’явити електронний паспорт у застосункуДія та поділитися цифровою копією документа.

Діджиталізація залишається одним ізпріоритетних напрямків діяльності сервіснихцентрів МВС. Ми впевнені, що шерингполегшить роботу нашим адміністраторам та збереже час відвідувачам”, уважає перший заступник начальника ГСЦ МВС ЮрійСмольянінов.

Застосунок Дія надає можливість ділитисякопіями цифрових документів, а такожперевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніхкопій. Інтеграція з Дією робить процесизручнішими, і користувачі більше не хвилюватимуться про забуті вдомадокументи”, зазначає керівник командиВпровадження електронних послуг Міністерствацифрової трансформації України.

 Щоб відвідувачам поділитися копією е-паспорта, необхідно:

відкрити паспорт у застосунку Дія;
натиснути на нього та обрати штрих-код;
надати штрих-код або продиктувати 13-ти значний код, який розташований під штрих-кодом;
підтвердити запит для передачі даних.

Цифрова копія паспорта з е-підписом Діїпередається до серверу МВС. Завдяки шерингувиконуються відразу дві функції: електроннаідентифікація особи та передача копійелектронних документів адміністратору.

Переваги шерингу е-паспорта:

  копія документа передається одразу до інформаційної системи МВС, тому працівнику сервісного центру не потрібновручну вносити інформацію з наданихдокументів. Це скорочує час обслуговуваннята виключає внесення помилки;
  документ передається лише після запитуадміністратора сервісного центру МВС та відповідного підтвердження з боку відвідувача;
  копія документа, яка передається, міститьмітку часу та інформацію про отримувачакопії, кому й коли вона була надана;
  копія документа вже підписана КЕПом Дії.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: іззапитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можназвертатися за телефоном (044) 290 19 88. Такожконсультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на сайті. Користуйтесь онлайн сервісами та використовуйте сучасні інформаційні технологіїдля замовлення й отримання послуг у сервіснихцентрах МВС.

Діяце новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. На порталі можнаотримати онлайн понад 70 державних послуг, утому числі послуга верифікації водійськогопосвідчення. А в оновленому мобільномузастосунку — доступ до 11 своїх цифровихдокументів та 12 послуг. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО), а також внутрішній та зовнішній COVID-сертифікати. Особливої уваги заслуговуєреволюційна технологія Діяідписнайзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Отримуйте послуги комфортно! Ми працюємодля вас!

 

Новини на цю тему

Leave a Comment