Україна розриває відносини з КНДР

В МЗС України заявили про розрив дипломатичних відносин з Корейською Народною Демократичною Республікою. Причиною розриву стало визнання КНДР т.зв.»ЛНР» і т.зв.»ДНР» незалежними республіками.
«Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує рішення Корейської Народної Демократичної Республіки визнати так звану незалежність тимчасово окупованих Російською Федерацією територій у Донецькій та Луганській областях України. Розглядаємо це рішення як спробу підірвати суверенітет і територіальну цілісність України з боку Пхеньяна, грубе порушення Статуту ООН і основних норм і принципів міжнародного права», – йдеться в заяві.
В МЗС наголосили, що рівень ізоляції РФ скоро досягне рівня ізоляції КНДР.
«Звернення Росії до КНДР про підтримку в легітимізації силового захоплення частини української території говорить більше про токсичність Москви, ніж Пхеньяна. У Росії більше не залишилося союзників у світі, крім країн, які залежать від неї фінансово і політично, а рівень ізоляції РФ скоро досягне рівня ізоляції КНДР. Україна і надалі максимально жорстко реагуватиме на посягання на її суверенітет і територіальну цілісність», – наголосив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Новости по теме

Добавить комментарий