В Україні поновлюють внутрішні спортивні чемпіонати

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомив про відновлення проведення в Україні всіх внутрішніх командних чемпіонатів, але без глядачів.

Про це урядовець розповів в інтерв’ю «Українським Новинам».

– Усі змагання, які проводитимуться в Україні, будуть проводитися без глядачів. Це робиться тільки для того, щоб наші команди грали, щоб прем’єр-ліга розпочала чемпіонат, бо наша збірна має бути конкурентоспроможною у світі. Нам важливо розпочати спортивну діяльність, – зазначив міністр.

Гутцайт наголосив, що для влади дуже важливо, щоб українські спортсмени виступали не лише на змаганнях за кордоном, а й формували збірні команди України.

– Тому ми ухвалили рішення, щоб поновилося спортивне життя в країні, поновити всі чемпіонати. Що ж до доцільності чи недоцільності, то я вважаю, що це доцільно, бо нам важливо, щоб відновилася економіка, сплачувались податки, – зазначив Гутцайт.

Проводитимуть лише за погодженням з владою

За його словами, чемпіонати проводитимуть у зонах, де немає воєнних дій і обов’язково з дозволу військової адміністрації та за погодженням із профільними федераціями. При цьому поряд мають бути медики та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), а також недалеко має бути укриття, щоб у разі сирени люди могли сховатися у безпечному місці.

17 червня Гутцайт повідомляв про доручення Кабміну відновити всі внутрішні спортивні змагання в Україні в умовах воєнного стану.

Новини на цю тему

Leave a Comment