Відтепер всі комбінації номерних знаків у вільному доступі

Найголовніші принципи роботи сервісних центрівМВС —  клієнтоорієнтованість та відкритість. Тому ми продовжуємо впроваджувати новіонлайн-сервіси.

Відсьогодні на сайті ГСЦ МВС запрацював щеодин сервісНаявність номерних знаків”. Віннадає можливість дізнатися онлайн про усідоступні для закріплення номерні знаки в усіхсервісних центрах МВС та знайти серед них найкращий для свого авто. І якщо наш аналогічний сервіс, що функціонував раніше, дозволяв шукати номерні знаки лише з категоріїплатних”, відтепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні в сервісних центрах МВС номерні знаки.

Є два варіанти алгоритму пошуку вільногономерного знаку.

Наявність в області” — обравши цей критерійпошуку, можна легко дізнатися про всі номернізнаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їхвартості та сервісних центрів МВС,  де вони  є на цей час.

Вказавши у поліПошук” номер сервісногоцентру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому.

Числова комбінація” — за допомогою цьогокритерію можна легко знайти омріянукомбінацію цифр номерного знаку серед усіхсервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто, після закріпленняномерний знак не відображатиметься. У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, кращеобирати декілька прийнятних варіантівкомбінацій, наявних у ньому.

Нагадуємо, що на сайті ГСЦ МВС також працюєінформаційний онлайн сервіс “Калькулятор вартості реєстрації ТЗ” та сервіси з онлайн перевірки документів, зокрема посвідченняводія, свідоцтва про реєстрацію та свідоцтваДОПНВ про підготовку водія.

Сервіс перевірки наявності номерного знаку по Україні шукайте тут.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області.

 

Новини на цю тему

Leave a Comment