Зустрічай свого надійного товариша – новий проєкт з оцінки надання послуг «Твій ГСЦ МВС».

Місія сервісних центрів МВС – працювати з людьми та для людей, зміцнюючи довіру до державних послуг. Ми переконані, що лише разом можливо досягти успіху!

 

Тому запрошуємо усіх відвідувачів сервісних центрів МВС Одеської області долучатись до підвищення рівня обслуговування в наших центрах, взявши участь у проєкті «Твій ГСЦ МВС».

 

«Проєкт діятиме на постійній основі,- зазначив заступник начальника РСЦ  ГСЦ МВС в Одеській області Олександр Єрмолінський, – мета бути відкритими до громадян, подивитися на роботу сервісних центрів МВС очима клієнтів, щоб і надалі створювати комфортні умови та удосконалювати стандарти надання державного сервісу»

Залишайте оцінки та відгуки через Telegram і отримуйте якісний сервіс!

Не понад хвилину часу – і вебплатформа «Твій ГСЦ МВС» врахує всі ваші зауваження, пропозиції та побажання. Варто зробити лише кілька кроків:

 

– отримати послугу в сервісному центрі МВС;

– просканувати QR-код з посиланням на вебплатформу в Telegram;

– легко дати відповіді на 5 запитань для формування відгуку;

– якщо ж ви хочете прокоментувати ваші оцінки, натисніть кнопку «Повідомлення до ГСЦ МВС»;

– після написання тексту не забудьте натиснути «Надіслати повідомлення».

 

Тільки так ми його отримаємо і врахуємо. Це займе не більше ніж хвилину!

 

«Вебплатформа допоможе відвідувачам які отримали наші послуги, залишити свій відгук про роботу сервісних центрів МВС, а нам дізнатися, що саме в нашій роботі потребує вдосконалення й оперативного реагування», – зазначив Олександр Єрмолінський.

Усі ваші зауваження, подяки, відгуки та поради – це ще один крок до досконалого сервісу. А там і до Перемоги недалеко. Все буде Україна!

 

 

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області

 

Новини на цю тему

Leave a Comment