У ДТЕК витратили більше мільярда на запас обладнання до зими

Компанія вже забезпечила свої теплові електростанції та шахти резервними джерелами живлення.

Група ДТЕК створила запас обладнання на випадок нових російських обстрілів під час опалювального сезону взимку. На ці цілі було спрямовано 1,3 млрд гривень, повідомив генеральний директор компанії Максим Тимченко в ході Київського міжнародного економічного форуму у четвер, 12 жовтня.
“Ми зробили і зробимо все можливе, щоб не дати ворогу занурити нас в темряву. Для цього ми сформували запас критичного обладнання на суму в 1,3 млрд гривень, щоб відновлюватись у разі нових обстрілів”, – сказав він.
Тимченко запевнив, що ДТЕК також забезпечив свої теплоелектростанції та шахти резервними джерелами живлення. Для цього компанія придбала понад 200 потужних генераторів.
“Як і рік тому вся енергетична галузь має згуртуватись. Тільки об’єднавшись ми пройдемо наступну зиму та не дамо ворогу занурити нас у пітьму”, – наголосив очільник ДТЕК.
Нагадаємо, ДТЕК витратив рекордні 20 млрд гривень у підготовку до опалювального сезону. Зокрема 7,4 млрд гривень – у видобуток вугілля для ТЕС та 3,9 млрд гривень – у ремонти електростанцій. Готовність теплової генерації компанії сягає 84%.

Новини на цю тему